house 1Modern interior

Pure relaxation with internet, satellite TV and air conditioning

sun umbrella

30m from the sea and the beach

 

free wi fi

FREE - WI FI

Available in all areas

.

family

Ideal for families with children

 

grillOutdoor barbecue available for guests

UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU - Apartmány Mira

 

  Apartmán A 2+1

 

Velmi pěkný (luxusní) apartmán, ve kterém lze ubytovat až 3 osoby, kategorie ***, druhé patro, balkon, výhled na moře, klimatizace, bazén, LCD, TV-SAT, internet, a deštníky u bazénu, gril, (soukromé) parkoviště, Vybavení kuchyně: nádobí na přípravu a podávání jídel a nápojů, příbory v správném množství, lednička, elektrický sporák, malá mraznička, mikrovlnná trouba. Vybavení koupelny: kompletní, kabina se sprchovým koutem

 

  Apartmán B 2+2

Velmi pěkný, velký byt, ve kterém lze ubytovat až 4 osoby, kategorie ***, druhé patro, LCD, TV-SAT, internet, klimatizace, jedna ložnice, pěkná kuchyně v kombinaci s obývacím pokojem (vstup na terasu) velká terasa s krásným výhledem na moře, vybavení kuchyně: nádobí na přípravu a podávání jídel a nápojů, příbory v správném množství, lednička, elektrická kuchyňská linka, varná konvice, mraznička. Vybavení koupelny: kompletní, kabina se sprchovým koutem.
Pěkná oblázková pláž, vzdálenost od pláže je 30 m, vzdálenost od moře je 30 m.
 
 

  Apartmán C 4+1

Velmi pěkný, velký byt, ve kterém lze ubytovat až 4 - 5 osob, kategorie ****, třetí patro, dvoulůžková klimatizace, internet, TV (plazmová), TV-SAT, dvě ložnice obývací pokoj (výstup na terasu) kuchyň kombinovaná s jídelnou, pěkná koupelna, velká terasa, krásný výhled na moře, bazén, gril, parkoviště, Vybavení kuchyně: nádobí na přípravu a podávání jídel a nápojů, příbory v správném množství, lednice, elektrická kuchyně, mrazák, varná konvice, mikrovlnná trouba , kávovar. Vybavení koupelny: kompletní, kabinová Počet pokojů: 2 + obývací pokoj, celkový počet lůžek v pokojích: 5, celkový počet manželských postelí: 2. (včetně jednoho v obývacím pokoji, pohovka).

 

  Umístění na mapě - Villa Mira

Apartmány Villa Mira se nacházejí v malé turistické místo Ruskamen, 5km od Omiše, 30 km od Splitu,30 km od Makarské a 180 km od Dubrovníku. Pokud kteří přijedou autem, naznačuje, my si vzít výjezdu z dálnice do Splitu, než pokračovat ve směru do Omiše, od Omiše 5 km do Ruskamen. Fery vlakového a autobusového nádraží se nachází ve Splitu. Letiště Split je vzdáleno 50 km od našich apartmánů.